• جک پنوماتیک
  • جک پنوماتیک
  • جک پنوماتیک

ابتکار صنعت نجفی:تامین کننده لوازم هیدرولیک و پنوماتیک

دریچه های برقی ASCO کنترل جریان بحرانی هوا ، گاز ، آب ، روغن و بخار را در کاربردهایی که در صنایع بیشماری وجود دارد کنترل می کند.

نمونه کارها ما از شیرهای دو حالت روشن / خاموش تا سیستم های کنترل جریان است که هزاران کاربر را تحت تأثیر قرار می دهد.

فناوری مدیریت انرژی RedHat ASCO یک استاندارد جدید در صنعت برای اطمینان و مصرف برق تعیین می کند ، ولتاژهای AC و DC را در حالی که عملکرد را بهبود می بخشد ، قبول می کند.

این دریچه های برقی 2 طرفه ، 3 طرفه و 4 طرفه می توانند بیشتر برنامه های کنترل سیال را کنترل کنند و اکنون با تاییدیه های کلاس I ، بخش 2 در دسترس هستند.

ما همچنین مجموعه کاملی از خدمات عمومی ، انزوا ، خرج کردن ، شیرآلات متناسب و مجامع منیفولد را برای استفاده در تجهیزات پزشکی ، ابزار دقیق و کاربردهای صنعتی ارائه می دهیم.

محصولات شیرآلات کوچک ASCO جمع آوری شده و 100٪ کارخانه در یک اتاق تمیز معادل ایزو کلاس 8 آزمایش می شوند.

خط گسترده دریچه های برقی از ASCO همچنین شامل محصولات هسته ای ، دریچه های برقی / دریایی و انرژی دریایی و دریچه های کار با هوا ، شیرهای خاموش کردن بنزین سوخت ماژولار ، دریچه های کامپوزیت ، دریچه های قرقره ای ، سیستم های کنترل اضافی و دریچه های الکترونیکی پیشرفته بعدی است.

به علاوه تیم های مهندسی کلاس جهانی ما می توانند با شما همکاری کنند تا مجامع سفارشی با کیفیت بالا برای هر برنامه ای ایجاد کنند

فروشگاه ابتکار صنعت نجفی این برند را به صورت کامل عرضه بازار می‌کند

 

آدرس:تهران-لاله زار جنوبی کوچه علیپور پاساژ ممتاز ط اول پ2/11

تلفن:02133916075
02133965191
موبایل 09123613610
ایمیل Zyasin10@yahoo.com